ایمیل ما
info@dorfamgroup.ir
تلفن ما
021-88040641

مشاوره بازرگانی

مشاوره بازرگانی

با توجه به تغییر و تحولات در حوزه ی تجارت و بازرگانی بین الملل بیش از پیش اهمیت شناخت و تسلط بر امور بازرگانی خارجی , ترخیص کالا از گمرک , صادرات کالا و واردات کالا مطرح می گردد.

امروزه بازرگانان و تجار می بایست نسبت به تمامی تغییراتی که در سطح قوانین صادرات کالا و واردات کالا و امور ترخیص کالا و تشریفات گمرکی به وجود می آید آگاهی داشته باشند. راهکارپیشنهادی توسط مدیران بازرگانی گروه تجاری و صنعتی درفام در خصوص مشاوره بازرگانی خارجی , مشاوره واردات کالا , صادرات کالا و مشاوره بازاریابی صادراتی می باشد.

مشاوره بازرگانی در گام اول به دنبال پیدا کردن اهداف صاحبین مشاغل می باشد تا بتواند مشتریان و بازار هدف را به درستی شناسایی نماید همچنین مشاوره بازرگانی در تجارت بین المللی به مشتریان کمک می کند تا از میان انبوه محصولات، یک محصول خاص را بر اساس ارزیابی دقیق بازار فروش در کشور انتخاب و خرید نمایند. با انتخاب محصول درست و واردات یا صادرات آن به رشد اقتصادی و رفع نیازمندی های بازار کشور نیز کمک کنند.

بازرگانی خارجی

ارائه مشاوره بازرگانی خارجی واردات کالا و صادرات کالا کاری تخصصی می باشد . مشاور بازرگانی خوب می تواند به عنوان یک کاتالیزور در کسب و کارعمل کند و زمانی که تجارت با تغییراتی مواجه می شود به صاحبین مشاغل و بازرگانان دیدگاه های جدیدی ارائه دهد و آن ها را در انتخاب مسیر درست جهت کسب و کار هدایت نماید.

مهمترین وجه تمایز مشاوران گروه تجاری و صنعتی درفام ما دارا بودن دانش تخصصی در خصوص موضوعات تجارت و بازرگانی بین المللی، داشتن اطلاعات به روز و دقیق در حوزه تجارت و همچنین شناخت بازارهای هدف می باشد.

دریافت مشاوره بازرگانی خارجی می تواند به شرکت های بازرگانی واردات کالا و صادرات کالا در زمینه تعیین استراتژی، برنامه ریزی و حل مشکلات کمک کند و دانش تجاری و مهارت های بازرگانی بین المللی آن ها را به روز و تکمیل نماید.

با ما در تماس باشید
021-88040641