ایمیل ما
info@dorfamgroup.ir
تلفن ما
021-88040641

جزئیات پروژه


تامین مواد اولیه کارخانجات تولیدی

یکی از اصلی ترین و تخصصی ترین خدمات شرکت توسعه صنعت و تجارت درفام خرید مواد اولیه خط تولید کارخانجات می باشد، این مجموعه با بیش از 15 سال سابقه فعالیت و خدمت در زمینه تامین مواد اولیه کارخانجات یکی از فعالترین مجموعه ها در کشور در این زمینه می باشد.

خدمات واردات مواد اولیه صنایع 

شرکت توسعه صنعت و تجارت درفام با 15 سال سابقه کار در زمینه ترخیص کالا و با داشتن پرسنلی مجرب در این زمینه، بهترین خدمات را به مشتریان خود عرضه می کند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید و با کارشناسان ما در این زمینه صحبت کنید و مشاوره لازم راا نجام دهید.

خدمات واردات و ترخیص کالا شرکت توسعه صنعت و تجارت درفام

 تامین و واردات مواد اولیه آرایشی و بهداشتی✔

 تامین و واردات مواد اولیه پتروشیمی مخصوص صنایع نفت، گاز و پتروشیمی✔

 تامین و واردات مواد اولیه شیمیایی✔

 تامین و واردات مواد اولیه صنایع کشاورزی✔

 تامین و واردات مواد اولیه دارویی✔

 واردات و واردات مواد اولیه پلاستیک✔

 تامین و واردات و ترخیص تجهیزات و ماشین آلات خط تولید و مواد اولیه واحدهای تولیدی✔

 تامین و واردات مواد اولیه شرکت های تولید کننده کامپوزیت✔

 تامین و واردات مواد اولیه شرکتهای تولیدی آجر‏✔

 تامین و واردات مواد اولیه شرکتهای تولیدی تایر‏✔

 تامین و واردات مواد اولیه شرکتهای تولیدی تجهیزات ورزشی‏✔

 تامین و واردات مواد اولیه کاشی و سرامیک✔

 تامین و واردات مواد اولیه شرکتهای تولیدی تجهیزات ساخت‌وساز✔

 تامین و واردات مواد اولیه صنایع غذایی✔

 تامین و واردات مواد اولیه پلاستیک✔

 واردات مواد اولیه به مناطق آزاد✔

واردات مواد اولیه آرایشی و بهداشتی (مواد اولیه شرکتهای تولیدی مواد شوینده بهداشتی آرایشی)

در صورتی که می خواهید واردات مواد اولیه بهداشتی و آرایشی به گمرک را داشته باشید باید  پروانه یا مجوز ورود و گواهی بهداشت را از وزارت بهداشت کسب کنید. مدارک مورد نیاز برای صدور ترخیص مواد اولیه آرایشی و بهداشتی و مجوز ورود شامل : <br>ارائه پرفرم<br> تائیدیه آزمایشگاه<br> داشتن برگه ثبت سفارش<br> درخواست وارد کننده به صورت کتبی<br> چک لیست مجوز ورود تکمیل شود<br> ارائه  موارد مصرفی و کاربردی.

شما می توانید کالای مد نظرتان را انتخاب کنید در کشور مبدا و ادامه مراحل کا را برای واردات را شرکت ترخیص کالا تلاش و توسعه بسپارید، هدف این شرکن جلب رضایت مشتری است به همین دلیل، کالای انتخابی شما را را در اسرع وقت در ایران وارد می کند.

شرکت توسعه صنعت و تجارت درفام دارای پروانه حق العمل کاری سراسری گمرکی و با استخدام از پرسنل خبره و امکانات عالی ، آماده عرضه خدمات گمرکی ، ترخیص کالای را دارد.

واردات مواد اولیه دارویی

نکته مهم در واردات مواد اولیه دارویی این است که دارو ها باید طبق پرونده ثبت دارو از کیفیت بالایی برخوردار باشند. روش واردات و ترخیص دارو و مواد اولیه دارویی در گمرک به این شیوه است که پروفرمای آن را با پروانه ساخت دارو تطابق می دهند، در ادامه باید مجوز مواد اولیه دارویی و مجوز ورود دارو را از ترخیص کار درخواست کنید. گروه بازرگانی تلاش و توسعه توسط پرسنل باتجربه و حرفه ای خود در زمینه واردات و ترخیص کالا، با استعلام از تعرفه دارو ها از گمرکات در کمترین ترین زمان محموله را ترخیص می کند.

مدارک مورد نیاز برای واردات و ترخیص مواد اولیه دارویی و دارو شامل

 مجوز ترخیص دارو و مجوز ورود✔

 مجوز ترخیص و ورود مواد اولیه دارویی✔

 ثبت اطلاعات کارخانه داروسازی و شرکت مربوطه✔

 درخواست ترخیص و ورود مواد اولیه دارویی و دارو✔

 پروفرما و فاکتور مورد تائید مسئول فنی✔

 ارائه آنالیز سازنده و آنالیز داخلی✔

 پروانه ساخت✔

 گواهی عدم آلودگی✔

 سوابق ترخیص✔

واردات مواد اولیه صنایع نفت و گاز و پتروشیمی

واردات مواد اولیه شیمیایی از فعالیت های گروه تخصصی بازرگانی تلاس و توسعه می باشد. این مواد شامل: مواد اولیه مورد نیاز در صنایع ریسندگی و بافندگی مثل: پلی استر، همچنین مواد مورد نیاز در صنایع پلاستیک مثل: پلی استایرن، پلی اتیلن، مواد شیمیایی مثل: سود سوز آور ، انواع اسید ها و بازها اشاره کرد.

گروه تخصصی بازرگانی تلاش توسعه، مواد اولیه شیمیایی و صنعتی را از با کیفیت ترین و معتبرترین کارخانه ها تهیه می کنند و با قیمتی مناسب درکمترین زمان حمل و ترخیص جنس مورد نظر را انجام می دهند و در اختیار خریداران می گذارند.

واردات مواد اولیه شرکت های تولیدی سرامیک‏

مواد اولیه شرکت های تولیدی سرامیک شامل: فلدسپات پتاسیک، سیلیکات زیرکونیم، کائولن، بالکی اکسید آلومینیوم، بنتونیت می باشد.

واردات مواد اولیه در کارخانجات تولید محصولات نساجی

مواد اولیه مورد نیاز کارخانه های نساجی شامل: پشم، نفت خام، پارازایلن، ترفتالیک اسید خالص، مونواتیلن گلایکول می باشد. که تهیه این مواد اولیه برای کارخانه ها به تنهایی کار بسیار مشکل و وقت گیری است شما می توانید در صورت نیاز برای تهیه مواد اولیه کارخانجات تولید محصولات نساجی می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با گروه تخصصی تلاش و توسعه تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

واردات مواد اولیه شرکت های تولیدی چرم‏

مواد اولیه مورد نیاز برای شرکت های تولید کنند چرم عبارتند از : پودر  pvc امولشن، رنگ، پودر کربنات سدیم، روغن DOP ، کاغذ رلیز، استابلیزر، کیکر، انواع پارچه، پودر فوم.

واردات مواد اولیه به مناطق آزاد

در بخشنامه ای معاون گمرک کشور به تمام گمرک های سراسر ایران اعلام کرده اند که می توانند بدون ثبت سفارش واردات مواد اولیه و قطعات مورد نیاز برای تولید به مناطق آزاد تجاری، صنعتی و اقتصادی انجام دهند.  طی این بخشنامه فهرستی از تعرفه ای که ورود آن ها به مناطق آزاد نیاز به ارائه ثبت ندارد را به همه گمرک ها ابلاغ کردند. اجرای این بخشنامه در تمام  مناطق آزاد چابهار،کیش، قشم، انزلی، اروند، ارس و ماکو عملی است

با ما در تماس باشید
021-88040641